این یک داستان واقعی است

تعداد بازدید : 1118

این یک داستان واقعی است :

مدتی تکرار می شد در گوشم اسم فومهای مموری ، تاثیرش بر سلامت بدن ، راحتی و آرامش و البته گران بودن محصول نهایی .

یک لحظه تصمیم گرفتم که به جمع مصرف کنندگان بالشهای هوشمند ( مموری فوم ) بپیوندم . گویی اتفاق جدیدی بود یک هیجان کودکانه برای تجربه ای ناآشنا که گویا قصد داشت معجزه کند smiley

 

در میان محصولات برند هوشمند گشتم و با توجه به گرمایی بودنم گزینه هایم محدود شد به آن گروه از محصولات که مناسب برای افراد با تعرق بالا بودند . باز گشتم و در بین این گروه محدود " بالش شیاردار هوشمند " را انتخاب کردم که داشتن دو ارتفاع متفاوت کمکی بود برای برداشت دو موقعیت از یک کالا .

 

 

فکر کردم که راوال پیروزمندانه ای را پیموده ام . کاملا مهندسی و حساب شده . از خودم راضی بودم، در فروشگاهها نچرخیده بودم که یک لحظه کالایی دلم را برده باشد و خریداری کرده باشم . سفارش دادم . سفارشم ارسال شد . سفارشم دریافت شد .

خنده دار بود ولی مترصد شب بودم برای خواب ، نمی خواستم بین روز امتحانش کنم . عضو تازه خانواده باید خودش را نشان می داد تا با آغوشی باز پذیرایش می بودم .

زمان انتظارم به پایان رسید با لبخند سراغ معجزه ام رفتم آرام دراز کشیدم و سر را با اطمینان بر روی آن گذاشتم و .... نهههههه  

این آن چیزی نبود که تصور می کردم ارتفاع اش اذیتم می کرد ، پارچه اش برایم گرم بود ، نمی توانستم دستم را زیر بالش بگذارم و طبق عادت همیشه به پهلو بخوابم L

آن شب را به سختی با آن صبح کردم و فردا...... بالش رفت در کمد جا گرفت .

چند ماه گذشت تقریبا فراموش کردم بالش شیاردارم را و هر کس از بالشهای مموری صحبت می کردم بطور نامحسوس تبلیغ منفی برایش می کردمJ - با توجه به تمام تبلیغاتی که در دنیای مجازی برایش وجود داشت عادلانه و منطقی نبود با یک تجربه شخصی بطور علنی ردش کنم - چون همه جا از مزیتهایش گفته بودند و من آنها را تجربه نکرده بودم بنابراین فقط کاملا علمی می گفتم : از ستون فقرات محافظت می کند ، بدن را در یک راستا قرار می دهد و بازگذشت نیرو ندارد یعنی نیروی وارده ا ز بدن شما را به بدنتان بر نمی گرداند بلکه در خود پخش می کند ...... کاملا شیک و دوست داشتنی

تقریبا 5 ماهی از این جریان گذشت تا یک اتفاق تلخ حادث شد . شب را بد خوابیدم و گردنم بد روی بالش ماند و وایییی گردنم درد می کندددددد.

فردای آن شب تصمیم گرفتم بالش ناکارامد قدیمی را بیرون بیاورم فقط با این توجیح که گردنم را روی قوس بلندش قرار می دهم و سرم پایین تر می ماند و اینگونه شاید کمی التیام یابد . و همین هم شد فردا درد کمتری داشتم ، شب دوم نیز آنرا تکرار کردم دردم به مقدار غیرقابل تصوری کم شده بود ، شب سوم دیگر دردی نبود ولی دیگر بالش درون کمد نرفت چون من عادت کرده بودم به بالش شیاردارم ، بالشی که حس سبکی به من می داد ، از نظرم سبک بود ، ستون فقرات گردنم را گویا ماساژ می داد من می توانستم دستم را به زیرش ببرم ولی دیگر زیاد تمایل به این عادت نداشتم ، اغراق نیست ولی بیداری های شبانه ام کم شده بود . بالاخره اتفاق افتاد معجزه بالش مموری فوم smiley.

 

 

با خود اندیشیدم این قصه یک قصه ی همیشگی زندگی تک تک ماست . تمام ما در برابر تغییر مقاومت می کنیم . تغییرات کوچک گویی ما را هزاران کیلومتر جابجا خواهند کرد و این تصور ، وحشتی در ما ایجاد میکند و خودآگاه ما را به مقاومت می کشاند .

من بهاره همایونفر مدیر فروشگاه اینترنتی نارنجی به تمام کسانی که از سایت ما بازدید می کنند اعلام می کنم تجربه های شیرین در اتفاقهای کوچک زندگی است .

همیشه شاد ، سلامت و آرام باشید .

نوروز 1395 بر همه ی شما عزیزان خجسته باد.

بالش هوشمند


سایر مقالات

  • برای بالابردن شانس خواب خوب ، از طبیعت کمک بگیرید
  • صداها به خواب شما کمک می کنند
  • حس بویایی بر خواب شما تاثیر می گذارد
  • حس چشایی بر خواب شما تاثیر می گذارد
  • تزریق فوم در فنر راه حل کاهش ارتجاع فنرها